Ervin Abel keeraks hauas ringi

Ervinal.

Ma ei näe mis seal taga peitub. Mitte kuidagi ei näe. Nii ma ei saagi teada mida see nimi peab tähendama. Omamoodi on ta ju intrigeeriv. Kui näeks mis seal taga on siis saaks ka teada miks seda vaja on.

See on väga, hmm, mis see sõna on. Retro? Roheline on ilus värv, mulle väga meeldib. Lehel  on rohelisega aga tähistatud nii linke (url) kui ka niisama rõhutatud sõnu. “Valige klaviatuurilt”, aga kui mul pole klaviatuuri? Klahvistik on ka ilus sõna.

Kes oleks arvanud et 30 sekundit Mobiili ID autentimiseks on liiga lühike aeg (ei ma võisin valesti ka lugeda koodist). Aga Inglisekeelne veateade on ebaviisakas.

Mina olen segaduses miks Ervin on segaduses. Muuseas. Pärast esimest katsetust ei jõudnud mu mobiiltelefoni tükk aega mitte ühtki teadet. Kui eesmärk oli huvi tekitada ja siis tasu mitte kätte anda siis see õnnestus. Et lehel pole ühtki märget selle kohta mida seal taga näidatakse siis ma rohkem ei ürita. Tuttavate käest olen aru saanud, et seal saab kiire ülevaate mis andmeid sinu kohta riik täpselt valesti teab.

Update: Ipadi peal ei ole see sait kuidagi loogilisem. Töökaaslane üritas lausa tükk aega meenutada kuidas “klaviatuuri” esile manada, ei tulnud meelde.

Ja teiseks, igasugused arbitraarsed ajalimiidid on jobud. Kui tuleb veateade siis seda näidatakse 30 sekki ja siis peidetakse ära. Mis tähendab, et kui üritan sisse logida, vaatan mujale ja naasen on mul ees jälle esileht. Ei mingit märget selle kohta, et vahepeal midagi toimus.

Leave a Reply