Mõnikord lihtsalt on nii

Jänese matkaraja surmast saaks teha ka näidendi. Läheks kenasti surnud jäneste sarja.
Jänese matkarada lipsab tartlastel käest.

EAS-i rahajagamise põhimõtete üle saab arutada palju. Kellel õigus on selle üle saaks ka ilmselt kakelda. Ja ka näidendi teha.
EAS peabki suurelt riskima.
Põhimõtteliselt olen ma nagu natuke nõus ja natuke pole ka. Kas see ettevõte aga poleks veidi asjalikum kui ta vähemalt osaliselt peaks kasumlik olema?

Äripäevast sattusin mingi reklaami kaudu uptime.ee lehele. Eesti keelses versioonis on nende hüüdlause “me pingutame rohkem”. Ühes firmas kus ma töötasin oli ka moodne “kontoris olla ja pingutada”. Kas ja mida sel ajal ära tehti polnud oluline.
Aga uptime lehel on veidi kahju, et kontaki lehel meiliaadressid ei ole lingid, ja valides “kus me asume”  läks mul Tartu kontori aadressi märkamiseks aega sest silm keskendus nähtavatele html-i märgenditele (</p> <pr> <ul> Kompanii 1 C, 51004 Tartu </ul> </pr></p> <p>).

Kirjutasin ja kirjutasin. Ja siis kirjutasin veel. Ja siis tahtsin kustutada üht tähemärki ja asendada tühikuga, fookus veebilehitseja aknas oli aga mujal kui eeldasin. “Backspace” on teadupärast paljudes veebilehitsejates eelmisele navigeeritud lehele pöördumiseks, tühik aga dialoogides vaikevaliku kinnitamiseks. “Kas soovid tehtust loobuda” sai niisiis vastuse ja Korea vanasõnadest, Vikerraadio saadetearhiivi ebakõladest ning Tartu Ülikooli infolabori ideedest ma ei räägi.

Leave a Reply