Pole ammu näinud

Eks ma ilmselt kirjutangi siis kui miski kõvasti hammustab.

Näe eile kuigi mõtlesin klienditeeninduse peale ja vormistasin isegi teksti valmis siis bussist väljudes ei tundnud enam vajadust rääkida kuidas informatiivne bussijuht suudab ikkagi väga alandav olla.

Ja suuskade määrimise mitte oskamine maksab kätte külma ilmaga võisteldes mõned tunnid astmaatikuks saamisega.

Aga miks ma kirjutan? Ja miks ma lingi facebook-i… Mis on eriti hirmus liigutus mu poolt aga kui lihtsalt pole informatsiooni mujal siis mis mul üle jääb. Et siis. Sellel laupäeval (11) kell 1 Tartu raekoja platsis ACTA-vastane protest. Tallinnas toimub samal ajal ka üritus.

MA EI OLE ACTA vastu. Ma olen selle vastu, et keegi siiamaani kas ei tea või ei suuda selgitada usutavalt mis asi see on ja mida see tähendama hakkab. MA EI USU, et ka selle allkirjastajad sellest aru saavad. Seni kuni see ei ole täiesti selge ei tohi seda seaduseks kirjutada.

MA OLEN teisi mõnitava peaministri vastu.

Härra Ansip, palun vaadake oma esinemisi, kujutades ette, et see ei ole teie vaid keegi täiesti võõras inimene. Ja nüüd öelge, et see on demokraatlikus, kõrgelt arenenud ühiskonnas ühele haritud inimsele kohane käitumine-suhtlemine. Ja kui tõesti see käitumine saab omaks teie heakskiidu, siis palun öelge seda ka. Ma olen teie või teie erakonnakaaslaste poolt oma häält andnud lausa mitmel aastal. Tagasiulatuvalt seda ju ära võtta ei saa, edaspidi saan aga oma käitumismudelit muuta.

Leave a Reply