Provintsi rõõmud ja valud

Tundub, et mu kodulinna IT sektori inimestel on väga kindel uskumus oma arvamuse avaldamise halbadest mõjudest. Et kui öelda midagi mõne firma kohta siis kindlasti sa ei sinna ega ka vähegi sellega seotud asutustesse sa enam tööle ei saa (täpsustuseks olgu küll öeldud, et see arvamus kehtib ainult >~30 töötajaga IT-asutuste kohta).

Ja siis keegi ei ütlegi midagi halvasti. Või vähemalt paljud jätavad ütlemata. Näiteks põhjuste kohta miks nad kuskilt parematele jahimaadele lahkuvad. Ja siis need samad IT-asutused ei teagi miks nende juurest lahkutakse ja arvavad, et kõik on kõige paremas korras.

Uss sööb oma saba ära ja tuleb puudugi.

Ja ei, ma ei ütle oma tööandja kohta avalikult midagi halvasti seni kuni ma nende heaks töötan. See on vist nüüd mingi varasema postituse kordus… Leidsin hiljuti posu avalikustamata valmis kirjutatud lõigukesi mis ilmselgelt on valmis kribatud mingil raskemal perioodil. Päris hirm tuli peale kui rumal ma olen olnud, et mure väljaelamiseks nii lähedal selle kisa avalikustamisele olin. Või isegi üle piiri astusin.

Leave a Reply