Skandaal on halb sõma

"Ühiskonnale oluline teema" on pikk ja lohisev aga tähendab seda mida ma mõtlen.
Portaal/leht, kuidas iganes tahad seda nimetada. Modereerimine asjatundjate poolt, ka olulisuse valuläve ületamise jälgimine. Ja need samad olulised teemad. Nende süstemaatiliselt korjatud info. Algus, keskpaik ja lõpp. Ja kuni pole lõppu ei kao teema ära.
Kui täna on nullpunkt kui palju on siis lahtisi teemasid aasta pärast? Või kahe?. Kui see koht olekski uuriva ajakirjanduse kodu, kas siis keegi tunneks ennast mõne aja pärast puudutatnua ja püüaks asju ka sulgema hakata? No näiteks kui tema nimi nende skandaalikeste eesotsas pidevalt läbi jookseks. Omamoodi top.
Aga loomulikult peaks seal hakkama seda informatsiooni kogunema suhteliselt kiirest ja sügavat, et kasutajad ka tekiks. Samas võibolla kui see kasutusmugavuse poolest oleks hea siis piisaks juba ühest huvilisest kes seda enda jaoks peaks?
Praxisega koos tehtud valimislubaduste valvuri moodi asi, ainult selle vahega, et jälgiks olulist. Lubadused on jura, seda teab ka valija juba ette. Oluline on see mis tegelikult ära tehtud on.
Mõni aega tagasi mõtlesin, et kust ma saaks poliitikute agregeeritud ajajoone. Nende head ja halvemad ära tegemised ja panemised. Viidetega meediale. Ja nende kontaktidega.
Silver Meikarit ma valinud ei ole, aga hea oleks praegu vaadata mida ta on reaalselt ära teinud, kuidas võibolla ka hääletanud. Ja vaadata ka seda kelle poolt ma olen hääletanud. Vaadata tema ja tema erakonna tegusid. Ja siis võibolla talle kirjutada ja meelt avaldada. Kasvõi kiita kui selleks põhjust. Temagi ju inimene.

Embedded Link

Silver Meikar: nii nad tapsidki teema – Arvamus
Inimõiguste instituudi nõunik Silver Meikar kirjutab, et elame propagandaajastul, kus võim, raha …

Google+: View post on Google+

Post imported by Google+Blog. Created By Daniel Treadwell.

Leave a Reply