Twitter on populaarne sellepärast, et seal pole pealkirjad nõutud

“Ingelinvestor” on väga väga väga kohutav sõna. Palun ärge kasutage. Ingel tähendab midagi muud. – sattusin raadiost kuulma juttu ESTBAN-ist. Ja nüüd sattusin mõtlema sõna ‘ban’ tähenduse üle.

Ära on väsitanud meedia. Kõik on halvasti ja veel halvemini. “Üle kolmandiku meie inimesi kaalub Eestis lahkumist”. Üle kolmandiku inimesi kaalub ilmselt hommikul ka seda kas voodist tõusta. Aitab juba.

Kas inimesed kes pärast tualetis käimist ainult näpuotsi pesevad on kuidagi erilised? Sest ega käsi ei pesta ju sellepärast, et kindlasti kõik peaks käed täis laskma…

Miks eilsete missivalimiste ülekande nurgas (või on see pingviiniparaad midagi muud?) ei tiksinud rahanumber. Et kui palju ma maksin selle eest, et mulle telekast räägitaks kuidas ja miks täpselt Evelini kleit tehti ja kujutab?

Tibi kes tänaval möödujale käratab ‘mis vahid’ on loodetvasti kassisõber. Nii meeldiva isiksusega ei ole see ehk ainuke valik, aga ülejäänud on ehk ebaviisakad siin loetleda.

Feissbuuk on nii kurb kui ta üritab end meelde tuletada. “vaatan, et sa pole ammu käinud, siin on tähtsad asjad millest oled ilma jäänud – sinu sõber postitas pildi, sinu sõber kommenteeris enda pilti”.

Leave a Reply